VÝKUP ZLATA - KALKULAČKA

Vaše ryzost Hmotnost   Naše výkupní cena
/1000 g
 Kč
Ryzost zlata:
8 karátů = 333/1000 | 9 karátů = 375/1000 | 14 karátů = 585/1000 | 18 karátů = 750/1000 | 24 karátů = 999/1000

Výkup zlata a stříbra

 

Nabízíme Vám výkup zlata a stříbra. Zlato i stříbro vykupujeme vždy za nejvyšší možnou cenu a proplácíme ihned v hotovosti bez limitů. Vyzkoušejte naší online kalkulačku výkupu !!

Výkupní ceny zlata a stříbra se aktualizují 3 x denně podle kurzu zlata na Londýnské burze a podle kursu USD České národní banky.

Na Londýnské burze se fixuje cena zlata ve 12:00 hod a v 16:00 hod našeho času. Česká národní banka mění kurz USD ve 14:00 hod.

Jaké zlato od Vás vykoupíme, popřípadně zastavíme?

Vykupujeme vše, co je ze zlata, v jakékoliv ryzosti a v jakémkoli množství. Je jen na vás, zda nám prodáte gram nebo kilogram zlata v ryzosti 333/1000 (8 karátů) nebo v ryzosti 999/1000 (24 karátů). S námi totiž může (se zlatem) výhodně obchodovat každý.

Vykupujeme například:

  • dentální zlato – zlato využívané v zubním lékařství, např. dentální zlaté korunky, můstek
  • investiční zlato – zlato ve formě slitků, mincí nebo medailí
  • zlaté šperky – ozdobné předměty ze zlata, jako jsou řetízky, náramky, brože a mnohé další
  • zlomkové zlato – polámané šperky či jakýkoliv slitek s obsahem zlata

Jak výkup zlata probíhá?

Celý proces je velice jednoduchý, rychlý a transparentní – trvá přibližně cca. 10 minut. Zákazník přijde k nám do výkupny, provedeme první vážení a sdělíme zákazníkovi orientační výkupní cenu.

Poté před zákazníkem proběhne kontrola ryzosti a okamžitě je mu vyplacena nejvyšší možná cena dle ryzosti.

Zákazník není okraden o ryzost tavbou a klamavou spektrální analýzou. U nás Vám vyplatíme skutečnou hodnotu zlata, které donesete!!!

Celá procedura trvá příbližně 5 – 10min.

Jak zjišťujeme ryzost zlata?

Ryzost zlata zjišťujeme na prubířském kameni máme víc, jak 15let zlatnické praxe a celý proces trvá při 100g maximálně 10minut.

Výkup stříbra

Výkup stříbra probíhá podobným způsobem jako výkup zlata.  Určíme obsah stříbra ve slitině, nabídneme vám za něj nejvyšší možnou cenu a na místě vám za vykoupené stříbro zaplatíme.

POZOR : Vykupujeme drahé kovy, zlomkové, zlato, stříbro, šperky a mince ze stříbra a zlata s drahými kameny a drahé či syntetické kameny, diamanty, případně je i zastavujeme. Drahé kovy vykupujeme za hotové. Dále provádíme výkup zubního zlata, stejně jako zlomkového zlata i stříbra technického. Výkupní cena je konečná, neúčtujeme žádné další srážky či poplatky, ani zboží netavíme do slitků, takže nepřicházíte zbytečně o materiál tavením. Zlato vykoupíme a podle toho kolik má karátů vypočteme přesnou cenu.