VÝKUP ZLATA - KALKULAČKA

Vaše ryzost Hmotnost   Naše výkupní cena
/1000 g
 Kč
Ryzost zlata:
8 karátů = 333/1000 | 9 karátů = 375/1000 | 14 karátů = 585/1000 | 18 karátů = 750/1000 | 24 karátů = 999/1000

Služby

Výkup zlata a stříbra

Nabízíme vám výkup zlata a stříbra v Praze a širším okolí. Zlato i stříbro vykupujeme vždy za nejvyšší možnou cenu aproplácíme ihned v hotovosti bez limitů.

Jaké zlato od vás vykoupíme?

Vykupujeme vše, co je ze zlata, v jakékoliv ryzosti a v jakémkoli množství. Je jen na vás, zda nám prodáte gram nebo kilogram zlata v ryzosti 333/1000 (8 karátů) nebo v ryzosti 999/1000 (24 karátů). S námi totiž může (se zlatem) výhodně obchodovat každý.

Vykupujeme například:

  • dentální zlato – zlato využívané v zubním lékařství, např. dentální zlaté korunky, můstek
  • investiční zlato – zlato ve formě slitků, mincí nebo medailí
  • zlaté šperky – ozdobné předměty ze zlata, jako jsou řetízky, náramky, brože a mnohé další
  • zlomkové zlato – polámané šperky či jakýkoliv slitek s obsahem zlata

Jak výkup zlata probíhá?

Celý proces je velice jednoduchý, rychlý a transparentní – trvá přibližně cca. 10 minut. Zákazník přijde k nám do výkupny, asistentka provede první vážení a sdělí zákazníkovi orientační výkupní cenu.

Poté si zákazník bere “svoje zlato do ruky” za jeho dohledu tavič zlato ztaví do slitku a po tavbě následuje spektrální analýza, stále za přítomnosti zákazníka.

Zakazník přebírá slitek a asistentka vyplácí ihned peníze v hotovosti na základě výsledků ze spektrální analýzy z a aktuální výkupní ceny.

Celá procedura trvá příbližně 5 – 10min.

Jak zjišťujeme ryzost zlata?

Ryzost zlata zjišťujeme vždy pomocí spektrální analýzy. Zlato protavíme a pomocí spektrometru určíme procentuální zastoupení ryzího zlata ve slitině. Zkouška spektrální analýzou, u které je vždy zákazník osobně přítomen, je rychlá a hlavně velmi přesná a je ZDARMA – chráníme tím tak obě strany.

Výkup stříbra

Výkup stříbra probíhá podobným způsobem jako výkup zlata. Pomocí spektrometru určíme obsah stříbra ve slitině, nabídneme vám za něj nejvyšší možnou cenu a na místě vám za vykoupené stříbro zaplatíme.

Služby

Vyberte si z nepřeberné nabídky prstenů, náramků, hodinek, náušnic a spousty dalších šperků, které potěší nejen oko, ale i peněženku. Samozřejmostí jsou u nás rychle opravy, či úpravy šperků na míru. Dokonalý šperk je potřeba také dokonale zabalit, proto v našem obchodě naleznete množství krabiček a balícího materiálu. Profesionálně vyškolený personál je Vám neustále k dispozici a ochotně pomůže při výběru toho nejvhodnějšího doplňku.