Výkup zlata a stříbra HGold Klášterec nad Ohří, Chomutov, Praha, Kadaň, Ostrov, Litvínov

VÝKUP ZLATA - KALKULAČKA

Ryzost zlata:
8 karátů
333/1000
9 karátů
375/1000
14 karátů
585/1000
18 karátů
750/1000
24 karátů
999/1000
Kč/g Kč/g Kč/g Kč/g Kč/g
 
Vaše ryzost Hmotnost Naše výkupní cena
/1000 g Loading Circle
 Kč

O nás

 

Pokud máte zájem o vykoupení Vašeho zlata a stříbra po případně výkupem diamantů přímo u Vás na prodejně/provozovně, tak můžete zavolat na telefonní číslo +420 603 937 449 – p.Huml – a rádi k Vám pošleme vyškoleného zlatníka, který u Vás zlato-stříbro zkontroluje a okamžitě vyplatí na místě. 

Prodejem a výrobou diamantových šperků se zabýváme již víc jak 15 let, proto jen u nás dostanete diamant, který kvalitou bude odpovídat skutečné hodnotě. Na všechny naše diamantové šperky dostanete certifikát České Gemologické Laboratoře od Ing. Jaroslav Jiránek ČGL.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. U nás zakoupené diamantové šperky vyzařují eleganci a přirozený půvab. Při výrobě používáme jen ty nejkvalitnější a prověřené materiály. Soustředíme se na módní novinky, proto Vám diamantový šperk od nás nikdy nezevšední a budete chtít další a další kousky. Neváhejte a přijďte si vybrat z nepřeberného množství diamantových šperků z naší nabídky.

 

Adresa:

Revoluční 45

Chomutov

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

ČGL

Česká gemologická laboratoř

Historie české gemologické laboratoře sahá do roku 1993. Během své existence získala vynikající renomé u nás i v zahraničí. To dokazuje i akceptace společností vydávaných certifikátů a osvědčení v zahraničí a členství v prestižní Britské gemologické asociaci v Londýně.

Mezi základní aktivity laboratoře patří zejména expertní činnost v oboru drahých kamenů (určování a oceňování všech druhů drahých kamenů – diamanty, přírodní a syntetické drahé kameny), šperků (šperky z drahých i obecných kovů) a kovů (zlato, platina atd.). Dále vystavování expertních, Soudně-znaleckých posudků a Osvědčení, jakož i Certifikace drahých kamenů a šperků. Mezi další služby v oboru drahých kamenů a šperků patří také poskytování poradenských a konzultačních služebObr 1. Zjednodušený certifikát vydávaný Českou gemologickou laboratoří (rub i líc).

Tento certifikát je vydáván ve formátu cca 110 x 75 mm. Je vytištěn na bezpečnostním papíru gramáže 140 g/m2. Certifikát je opatřen tiskovými i mechanickými ochrannými prvky. Mezi tiskové prvky patří např. mikroznaky a sbíhavost linií. K mechanickým ochranným prvkům patří zejména holografická samodestrukční známka. Touto známkou jsou certifikáty vybaveny na vyžádání. Každý certifikát je vybaven plastovým pouzdrem. Certifikát obsahuje stanovení druhu, odrůdy a další základní kvalitativní charakteristiky kamene, jako např. barvu, rozměry nebo jiné význačné znaky kamene. Každý certifikát má vlastní číslo, které je identické a dále je na něm uveden datum vydání. Certifikát je vždy opatřen kulatým úředním razítkem a podpisem hodnotícího gemologa.

Certifikát osvědující pravost a kvalitu diamantu je vydáván k přírodním diamantům, jsou na něm uvedeny: tvar a brus, hmotnost, barva, čistota, fluorescence, poznámky, číslo osvědčení, datu, podpis a úřední razítko.


Obr 2. Mezinárodní znalecké osvědčení

Mezinárodní znalecké osvědčení patří k nejčastěji užívaným expertním produktům ČGL. Tento fakt je dán nejen jeho vysokou faktickou hodnotou a profesionálním zpracování na úrovni prestižních světových gemologických laboratoří. Dále díky použití ochraných opatření které citelně potlačují možnost výroby jeho kopií nebo falzifikaci.

Osvědčení je vytištěno na speciálním papíru formátu A4 který obsahuje vodoznak, v místech pro vypsání údajů jsou vytištěny ochranné znaky a obrazce. Tyto obrazce se v průběhu emisí v příslušném roce nepatrně pozměnují a proto je téměř vyloučena možnost jejich nápodoby. Každé platné originální osvědčení je opatřeno číslem série a číslem osvědčení. Dále musí být vždy opatřeno úřadním razítkem, podpisem hodnotícího gemologa a plastickou reliéfní pečetí se znakem České Gemologické Laboratoře. Dle požadavků zákazníka může být vydáno v českém nebo anglickém jazyce.

Díky kompletní archivaci všech vydaných certifikátů je možno při ztrátě, odcizení nebo zničení osvědčení ihned vydat totožné osvědčení.

Mezinárodní znalecké osvědčení o přírodním drahém kamenu obsahuje číslo osvědčení a šarži, datum a místo vydání číslo a počet stran, druh a odrůdu a úplný výčet kvalitativních znaků a dalších charakteristik daného drahého kamene jako např. proporce, symetrie, vady brusu, poškození apod. Na první straně osvědčení je vyobrazen stylizovaný zkoumaný drahý kámen se zakreslením inkluzí a vad. K tomuto osvědčení je možno vydat na přání zákazníka cenovou doložku (Přílohu znaleckého osvědčení). Tato cenová doložka obsahuje zjednodušený výčet údajů uvedených v příslušném osvědčení a dále cenový rozbor a stanovení výsledné ceny.